Planowanie kuchni w domu klienta

A może chcesz byśmy to my przyjechali do Ciebie? W wybranych miastach Polski mamy już taką usługę, więc możemy w czasie jednej wizyty, zwymiarować pomieszczenie i zaplanować wspólnie nową kuchnię – w Twoim domu.

Jak to wygląda w praktyce?

Zamów usługę i wybierz dogodny dla siebie termin. Przyjedziemy do Ciebie, by profesjonalnie wymierzyć pomieszczenie (pamiętaj, że najlepiej robić to w pustym pomieszczeniu!). Zwrócimy uwagę na detale, bo wiemy co jest ważne dla pomyślnego montażu.

Na podstawie wymiarów w stworzymy plan wnętrza, a Ty opowiesz o swoich wyobrażeniach, marzeniach i potrzebach. Pewnie zadamy Ci wiele pytań – wszystko po to, by Twoja kuchnia była dla Ciebie jak najwygodniejsza. Projekt kuchni stworzymy wspólnie – pokażemy Ci rozwiązania i propozycje, biorąc także pod uwagę jakie meble, kolory i oświetlenie najlepiej pasują do Twojego wnętrza.

Bo kuchnia to przecież nie tylko pomieszczenie, ale serce całego domu!

To kiedy się widzimy?

Planowanie kuchni w domu klienta
Podczas 3 godzinnego spotkania w Twoim domu, doświadczony pracownik działu Kuchennego wykona pomiar a następnie na miejscu, od podstaw wykona projekt kuchni bazując na Twoich potrzebach i upodobaniach. Po spotkaniu otrzymasz:
 • projekt kuchni 3D
 • szkic zamówienia z wyceną kuchni
 • wycenę usług transportu i montażu

Cena 399 PLN

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!