Wymiarowanie

Jeśli planujesz kuchnię i chcesz mieć pewność, że w pełni wykorzystasz potencjał pomieszczenia i unikniesz niespodzianek przy montażu – to usługa wymiarowania IKEA jest najlepszym rozwiązaniem.

Jak to wygląda w praktyce?

Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie z profesjonalnym sprzętem i narzędziami, by sprawdzić wszystko: wymiary pomieszczenia, okien, drzwi, umiejscowienie przyłączy, sprawdzić czy ściany są idealnie pionowe, kąty proste. Te detale mają ogromną wagę dla Twojej późniejszej satysfakcji z kuchni - a profesjonalni montażyści wiedzą dokładnie jak to zrobić.

Wymiarowanie wykonujemy w pustym pomieszczeniu z pełnym dostępem do ścian i przyłączy, a także po skończonym bazowym remoncie tak, by ujmowało faktyczną grubość warstwy tynku, drewna czy kafli. Jeśli wolisz, wykończenie może poczekać, bo na etapie projektowania możesz chcieć zmienić umiejscowienie przyłączeń.

Co dalej?

Po wizycie dostaniesz e-mailem rysunek techniczny z wymiarami i zaznaczonymi wszystkimi elementami. A jeśli zdecydujesz się na wybranie wymiarowania w pakiecie z usługą planowania – ten sam rysunek trafi do Twojego konsultanta, by na spotkaniu można było od razu przejść do tworzenia Twojej przyszłej kuchni.

Zaczynamy?

Wymiarowanie
Wymiarowanie

Cena 150 PLN

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!