Zdalne planowanie kuchni IKEA z wymiarowaniem

Przejdź do zakupu usługi

Jeśli mieszkasz w okolicach IKEA, ale nie masz możliwości spotkać się z nami w sklepie, to ten pakiet Cię zainteresuje. Przekaż w nasze ręce wymiarowanie pomieszczenia, a Twoją kuchnię zaplanujemy wspólnie, spotykając się na dwie godziny online.

Czego potrzebujesz?

Przede wszystkim komputera – tablet i smartfon są wygodne na co dzień, ale detale Twojej kuchni zobaczysz wyraźniej na większym ekranie. Nie trzeba instalować dodatkowych programów czy aplikacji, wystarczy stabilne połączenie z Internetem. Jeśli pojawią się problemy z połączeniem – oddzwonimy i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak to wygląda w praktyce?

Przed naszym spotkaniem wyślemy Ci e-mail z linkiem do wideokonferencji oraz do narzędzia sprawdzającego szybkość łącza, kamerę i mikrofon. Otrzymasz również zestaw inspiracji kuchennych, a także poradnik wymiarowania, by ułatwić Ci staranne wymierzenie pomieszczenia.

Potem już wygodnie siadasz na sofie – z komputerem i herbatą w ulubionym kubku – by spotkać się z nami online. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i pomysłach, a jednocześnie będziesz obserwować tworzący się projekt. Ustalimy funkcjonalne ustawienie szafek i sprzętów AGD, wybierzemy blaty, fronty i uchwyty… a może także zintegrowane oświetlenie?

Co dalej?

Po spotkaniu prześlemy na Twój adres mailowy komplet informacji niezbędnych do sfinalizowania zakupu, m.in. projekt kuchni wraz z gotową do opłacenia listą produktów i wybranych usług. Dokończyć zakupy możesz w sklepie, przez telefon lub przez Internet – jak wolisz.

Ale najpierw…

Podstawą dobrego projektu i bezproblemowego montażu jest staranne wymiarowanie pomieszczenia. Dzięki usłudze wymiarowania, nasi specjaliści przyjadą do Ciebie z odpowiednimi narzędziami, by sprawdzić wszystko – wymiary pomieszczenia, okien, drzwi, umiejscowienie przyłączy, proste kąty i pion ścian. Takie profesjonalne wymiarowanie to mniej niespodzianek przy montażu i możliwość wykorzystania każdego centymetra Twojej przestrzeni.

Wymiarowanie wykonujemy w pustym pomieszczeniu z pełnym dostępem do ścian i przyłączy, a także po skończonym bazowym remoncie tak, by ujmowało faktyczną grubość warstwy tynku, drewna czy kafli. Jeśli chcesz, wykończenie może poczekać, bo na etapie projektowania możesz chcieć zmienić umiejscowienie przyłączeń.

Po wizycie dostaniesz e-mailem rysunek techniczny z wymiarami i zaznaczonymi wszystkimi elementami. Ten sam rysunek trafi do Twojego konsultanta, by na spotkaniu można było od razu przejść do planowania Twojej przyszłej kuchni.

Widzimy się online?

Przejdź do zakupu usługi
Zdalne planowanie kuchni IKEA z wymiarowaniem 

• Wymiarowanie - wymierzenie kuchni w Twoim domu przez naszego specjalistę
• Projektowanie - rozmowa online / czat wideo z naszym konsultantem i wspólne projektowanie Twojej kuchni

Wymiarowanie u klienta 150 PLN

Projektowanie kuchni online 49 PLN

Suma199 PLN

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!