Zdalne planowanie kuchni IKEA

Przejdź do zakupu usługi

Jeśli mieszkasz w rejonach Polski, gdzie nie ma sklepu IKEA – mamy dobre wieści. Dzięki usłudze 'zdalne planowanie kuchni' możesz teraz zaplanować swoją kuchnię IKEA, wymiarując pomieszczenie samodzielnie i spotykając się z nami na dwie godziny online.

Czego potrzebujesz?

Przede wszystkim komputera – tablet i smartfon są wygodne na co dzień, ale detale Twojej kuchni zobaczysz wyraźniej na większym ekranie. Nie trzeba instalować dodatkowych programów czy aplikacji, wystarczy stabilne połączenie z Internetem. Jeśli pojawią się problemy z połączeniem – oddzwonimy i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak to wygląda w praktyce?

Przed naszym spotkaniem wyślemy Ci e-mail z linkiem do wideokonferencji oraz do narzędzia sprawdzającego szybkość łącza, kamerę i mikrofon. Otrzymasz również zestaw inspiracji kuchennych, a także poradnik wymiarowania, by ułatwić Ci staranne wymierzenie pomieszczenia.

Potem już wygodnie siadasz na sofie – z komputerem i herbatą w ulubionym kubku – by spotkać się z nami online. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i pomysłach, a jednocześnie będziesz obserwować tworzący się projekt. Ustalimy funkcjonalne ustawienie szafek i sprzętów AGD, wybierzemy blaty, fronty i uchwyty… a może także zintegrowane oświetlenie?

Co dalej?

Po spotkaniu prześlemy na Twój adres mailowy komplet informacji niezbędnych do sfinalizowania zakupu, m.in. projekt kuchni wraz z gotową do opłacenia listą produktów i wybranych usług. Dokończyć zakupy możesz w sklepie, przez telefon lub przez Internet – jak wolisz.

Sprawdź opcje transportu dla swojej lokalizacji

Ale najpierw…

By rozpocząć planowanie niezbędna jest pomyślna weryfikacja wymiarów przez pracownika IKEA.

Jeśli nie masz możliwości zamówienia profesjonalnej usługi wymiarowania IKEA, możesz podjąć się tego samodzielnie i wysłać do nas wymiary oraz zdjęcia pomieszczenia. Poradnik „Jak samodzielnie zwymiarować pomieszczenie pod kuchnię” poprowadzi Cię krok po kroku.

Wymiary pomieszczenia sprawdzi Twój konsultant, by mógł przygotować się do spotkania i planowania Twojej przyszłej kuchni.

To jak? Widzimy się online?

Przejdź do zakupu usługi
Zdalne planowanie kuchni IKEA

• Wymiarowanie - samodzielne wymierzenie kuchni na podstawie wskazówek zawartych w poradniku
• Projektowanie - rozmowa online / czat wideo z naszym konsultantem i wspólne projektowanie Twojej kuchni

Pakiet rekomendowany dla osób, które nie mieszkają w pobliżu sklepu IKEA

Projektowanie kuchni online 99 PLN

Samodzielne wymiarowanie

Suma99 PLN

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!