Pomiń

Konsultacja projektu zdalna

Jeśli masz już przygotowany projekt kuchni, możesz go omówić z konsultantem IKEA w wygodnej formie wideorozmowy. Podczas 45-minutowego spotkania online, sprawdzimy Twój projekt, dopracujemy szczegóły i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jeśli chcesz już dokonać zakupu – przygotujemy dla Ciebie zamówienie na kuchnię oraz usługi, a następnie przeprowadzimy Cię przez płatność online.

Czego potrzebujesz?

Konsultacja odbywa się na podstawie Twojego projektu kuchni - wstępny projekt jest niezbędny, aby konsultacja mogła się odbyć. Pamiętaj o jego wcześniejszym przygotowaniu. Aby lepiej wykorzystać czas konsultacji, stwórz projekt w planerze kuchennym IKEA i zapisz go na swoim koncie.

Aby połączyć się z konsultantem potrzebujesz komputera – tablet i smartfon są wygodne na co dzień, ale detale Twojej kuchni zobaczysz wyraźniej na większym ekranie. Nie trzeba instalować dodatkowych programów czy aplikacji, wystarczy stabilne połączenie z Internetem. Jeśli pojawią się problemy z połączeniem – oddzwonimy i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak to wygląda w praktyce?

Przed naszym spotkaniem wyślemy Ci e-mail z linkiem do wideokonferencji oraz do narzędzia sprawdzającego szybkość łącza, kamerę i mikrofon. Potem już wygodnie siadasz na sofie – z komputerem i herbatą w ulubionym kubku – by spotkać się z nami online. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i pomysłach, a jednocześnie będziesz obserwować zmieniający się projekt.

Co dalej?

Po spotkaniu prześlemy na Twój adres mailowy komplet informacji niezbędnych do sfinalizowania zakupu, m.in. projekt kuchni wraz z gotową do opłacenia listą produktów i wybranych usług. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie, w dowolnym czasie.

Sprawdź opcje transportu dla swojej lokalizacji.

Projekt kuchni możesz przygotować w bezpłatnym planerze kuchennym IKEA lub w formie odręcznego rysunku (przykładowy rysunek).

Konsultacja projektu zdalna
Masz już projekt kuchni i chcesz go skonsultować? Umów się na wygodne spotkanie online i omów projekt ze specjalistą działu kuchennego. Spotkanie trwa 45 minut.

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!