Planowanie kuchni IKEA z wymiarowaniem

Przejdź do zakupu usługi

Mieszkasz w pobliżu sklepu lub punktu planowania IKEA i szukasz profesjonalnej porady konsultanta, by kupić kuchnię? Ten pakiet usług stworzony jest z myślą o Tobie. Najpierw wymierzymy pomieszczenie, a potem spotkamy się w sklepie IKEA na wspólne planowanie!

Jak to wygląda w praktyce?

Wybierasz dogodny dla siebie termin i umawiamy się na spotkanie: w sklepie IKEA lub innym punkcie planowania. Podczas spotkania możesz podzielić się swoją wizją kuchni, opowiedzieć o Twoich potrzebach i pomysłach – na tej podstawie ustalimy funkcjonalne ustawienie szafek i sprzętów AGD. W sklepie IKEA zobaczysz i wypróbujesz wiele kuchennych rozwiązań, więc łatwo wybierzemy blaty, fronty i uchwyty – a nawet zintegrowane oświetlenie. W ten sposób wspólnie przygotujemy projekt idealnie dopasowany do Ciebie.

Ale najpierw…

Podstawą dobrego projektu i bezproblemowego montażu jest staranne wymiarowanie pomieszczenia. Dzięki usłudze wymiarowania, nasi specjaliści przyjadą do Ciebie z odpowiednimi narzędziami, by sprawdzić wszystko – wymiary pomieszczenia, okien, drzwi, umiejscowienie przyłączy, proste kąty i pion ścian. Takie profesjonalne wymiarowanie to mniej niespodzianek przy montażu i możliwość wykorzystania każdego centymetra Twojej przestrzeni.

Wymiarowanie wykonujemy w pustym pomieszczeniu z pełnym dostępem do ścian i przyłączy, a także po skończonym bazowym remoncie tak, by ujmowało faktyczną grubość warstwy tynku, drewna czy kafli. Jeśli wolisz, wykończenie może poczekać, bo na etapie projektowania możesz chcieć zmienić umiejscowienie przyłączeń.

Po wizycie dostaniesz e-mailem rysunek techniczny z wymiarami i zaznaczonymi wszystkimi elementami. Ten sam rysunek trafi do Twojego konsultanta, by na spotkaniu w sklepie można było od razu przejść do planowania Twojej przyszłej kuchni.

Zaczynamy?

Przejdź do zakupu usługi
Planowanie kuchni IKEA z wymiarowaniem 

• Wymiarowanie - wymierzenie kuchni w Twoim domu przez naszego specjalistę
• Projektowanie - planowanie kuchni w sklepie IKEA z pomocą konsultanta

Pakiet rekomendowany dla osób, które mieszkają w pobliżu sklepu IKEA

Wymiarowanie u klienta 150 PLN

Projektowanie kuchni w IKEA 49 PLN

Suma199 PLN

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!