Planowanie kuchni w sklepie

Dzięki usłudze ‚planowanie kuchni w sklepie' możesz otrzymać projekt swojej kuchni IKEA, wymiarując pomieszczenie samodzielnie i spotykając się z nami na dwie godziny w Twoim sklepie IKEA.

Jak to wygląda w praktyce?

Wybierasz dogodny dla siebie termin i umawiasz się na spotkanie: w sklepie IKEA lub innym punkcie planowania. Podczas spotkania możesz podzielić się swoją wizją kuchni, opowiedzieć o Twoich potrzebach i pomysłach – na tej podstawie ustalimy funkcjonalne ustawienie szafek i sprzętów AGD. W sklepie IKEA zobaczysz i wypróbujesz wiele kuchennych rozwiązań, więc łatwo wybierzemy blaty, fronty i uchwyty – a nawet zintegrowane oświetlenie. W ten sposób wspólnie przygotujemy projekt idealnie dopasowany do Ciebie.

Ale najpierw...

By rozpocząć planowanie niezbędna jest pomyślna weryfikacja wymiarów przez pracownika IKEA.
Jeśli nie masz możliwości zamówienia profesjonalnej usługi wymiarowania IKEA, możesz podjąć się tego samodzielnie i wysłać do nas wymiary oraz zdjęcia pomieszczenia. Poradnik „Jak samodzielnie zwymiarować pomieszczenie pod kuchnię” poprowadzi Cię krok po kroku.
Wymiary pomieszczenia sprawdzi Twój konsultant, by mógł przygotować się do spotkania i planowania Twojej przyszłej kuchni.

Zaczynamy?

Pozostałe usługi

Kuchnia IKEA w 4 krokach

Od pomysłu na kuchnię po realizację - na każdym z 4 kroków do kuchni IKEA, mamy dla Ciebie inspiracje, porady i usługi. Zobacz co chcesz zrobić sam - a co oddać w ręce specjalistów IKEA.

 1. Zainspiruj się

  Obejrzyj realizacje kuchenne w sklepie i katalogu IKEA oraz na stronie IKEA.pl. Przyjrzyj się kuchniom swojej rodziny i przyjaciół – rób zdjęcia, zapisuj i rysuj - to pomoże Ci stworzyć wizję Twojej wymarzonej kuchni.

 2. Zrób plan kuchni

  Dokładnie wymierz pomieszczenie i pomyśl, jak chcesz wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozplanuj i ustaw szafki oraz sprzęt AGD. Wszystko to samodzielnie lub z naszą pomocą. Wiesz, że mamy dla Ciebie usługi wymiarowania i planowania?

 3. Kup kuchnię z IKEA

  Masz już projekt skonsultowany z pracownikiem IKEA? Teraz czas na zakup Twojej wymarzonej kuchni. Możesz to zrobić w sklepie IKEA, przez telefon lub przez Internet – również z dostawą do domu i montażem.

 4. Złóż nową kuchnię

  Zorganizuj duży samochód, odbierz zamówienie z magazynu i zmontuj meble zgodnie z instrukcją. Albo oddaj wszystko w ręce specjalistów usług IKEA: transportu z wniesieniem oraz montażu z instalacją – i ciesz się swoją nową kuchnią!